info@mykonfor.com.tr T+90 312 445 00 22 +90 312 445 00 23

Hakkımızda
BİZ KİMİZ ?

Geçmişten, bugüne toplumumuzun ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini kreatif düşünce tarzımızla gidermeye, problemin en başından başlayarak daha yararlı ve ekonomik şekilde halletmeyi kendimize ilke etmiş, refah seviyesini ve memnuniyeti en üst seviyeye taşıyan bir marka. Yenilenmeye açık, daima geliştirmeye odaklı ve ürün kalitesiyle sınıfında tek. Pazarın DÜNYA olduğunu bilen bir marka.

EKİBİMİZ

Yeni fikirlere açık, kendini geliştirebilen, problem çözebilen. Ekibini ve kendini motive edebilen. Kreatif düşünebilen.

İLKELERİMİZ

Doğayı ve insanlığı sevme ve sayma. Çalışanlarına, müşterilerine ve topluma karşı sorumluluklarını bilme, memnuniyeti ön planda tutma. İnsanlığın, toplumumuzun gelişmesinde doğrudan rol alma

 

Birikimlerimizi ve kaynaklarımızı en doğru ve verimli şekilde kullanarak, toplumun ihtiyaçlarını ve refah seviyesini arttırmaya yönelik ögeleri önceden görüp ve karşılamaya çabalayan; gelişmiş ve daima geliştirilmeye odaklı, gerek hizmet gerekse ürün kalitesiyle sınıfında üstün bir marka imajına sahip; insanlığı sevme ve saymayı kendine ilke edinmiş, topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı bu ilke altında sorumluluklarını yerine getiren; saygıdeğer; birçok konuda rehberlik rolü oynayan; itibarlı; insanlığımızın gelişimine doğrudan katkıda bulunabilen evrensel boyutlarda, kurumsal bir kuruluş olmak ve sosyal sorumluluk anlayışını benimseyerek, iş ahlakı ve tüm yasal gereklilikleri yerine getirmeye özen göstermektir.

Her daim düşünmeye, geliştirmeye açık; sürekli arayışlar içinde olan; araştırmacı ve yenilikçi. Gündemi takip eden değil gündemi belirleyen; müşteri beklentilerine cevap veren, memnuniyeti ön planda tutan; satılan ürünün satış sonrasında da arkasında duran, destek veren; Büyümeyi ve gelişmeyi ilke edinmiş, maliyet düşürücü projelerle rekabet gücünü sürekli geliştiren; ekibine çalışanlarından ziyade tedarikçilerini ve müşterilerini de katarak iyi bir uyum yakalayan ve katma değer oluşturarak adil paylaşımlar yapan; en büyük pazarın Dünya olduğunu bilen, uluslararası boyutlarda ve alanlarda daima aranılan isim ve ürün olmayı kendisine ilke edinmiş; en üst seviye eğitim görmüş, hayali gerçeğe dönüştürebilen, ekibini ve kendisini motive edebilen çalışanlara sahip; çıkılan bu yolda öncülüğü hedefleyen ve bir ‘MARKA’ olmak ile birlikte, asla vazgeçmeyeceğimiz ilkelerimiz ile dünyanın parmakla göstereceği, her geçen gün gelişen dünyanın önde gelen markaları arasında yer almak. 

ı

Yenilikler

Diğer ÜrünlerCopyright © 2016
Scroll to Top